O firme

Spoločnosť SEDO, spol. s r.o. SENEC od roku 2010 podniká v oblasti nakladania s odpadmi. Začínala výkupom železa a farebných kovov a v roku 2016 rozšírila svoje portfólio odpadov o zber papiera, elektroodpadu a batérií. Spoločnosť vykupuje odpady od fyzických osôb ako aj od právnických osôb a prispieva svojou činnosťou aktívne k zlepšovaniu životného prostredia. V súčasnosti je prevádzka zabezpečovaná na adrese Areál PD, Récka cesta, Senec.

Hlavnú činnosť našej spoločnosti predstavuje výkup železa a farebných kovov. V rámci našej činnosti dokážeme naším zákazníkom poskytnúť komplexné služby pri recyklovaní ich kovového odpadu i nekovového odpadu. Zákazníkom dokážeme zabezpečiť vozidlo s hydraulickou rukou a veľkokapacitným kontajnerom, ktoré odpad aj naloží. Túto službu poskytujeme zadarmo.

  • výkup železa
  • výkup farebných kovov (meď, mosadz, nerez, hliník, olovo a ďalšie)
  • výkup elektrodpadu (pračky, chladničky, šporáky, počítače a dalšie)
  • výkup akumulátorov (automobilových, trakčných, prenosných)
  • výkup papiera

Ceny nami vykupovaných surovín závisia od aktuálnej ceny na londýnskej burze kovov (LME). Pre časté zmeny nami vykupovaných kovov nás prosím kontaktujte pre čo najlepšie ceny, za ktoré váš odpad môžeme vykúpiť.